Wesele

Przyjęcie weselne musi być idealne! Tworzymy atmosferę, dzięki której zarówno Para Młoda jak i goście będą czuli się u nas wyjątkowo. Z przyjemnością zapraszamy do naszego wspaniałego Zajazdu, gdzie przepiękne wnętrza, wspaniała kuchnia i idealna obsługa zadba o każdy szczegół. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i było perfekcyjne!
W naszym Zajazd posiadamy dwie klimatyzowane sale bankietowe, które pomieszczą do 160 osób mniejsza i 240 osób większa. Nowożeńcy otrzymają w prezencie od naszego zajazu apartament na noc poślubną.
Każde przyjęcie weselne w naszym Zajezdzie jest wyjątkowe i do każdego przygotowujemy się z wielką starannością. Z przyjemnością słuchamy uwag i pomysłów Pary Młodej, chcemy aby przyjęcie spełniało wszystkie Wasze oczekiwania w stu procentach.
Dodatkowo oferujemy pomoc w znalezieniu zespołu muzycznego, DJ’a czy też wodzireja. Ze swojej strony oferujemy również masę dodatkowych atrakcji: pokaz sztucznych ogni, pokaz fire show, live cooking sushi.
Goście mają do dyspozycji 12 pokoi noclegowych oraz monitorowany parking na 150 miejsc.

Oferta2019 – 180 zł Pobierz 

Oferta2019 – 220 zł Pobierz


Wybierz z oferty
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Imię i Nazwisko
Ilość osób
E-mail
Telefon
Wiadomość
  • http://krasnik.kmicichotel.pl/wp-content/uploads/2015/09/DSC_8667b_booking.jpg