Zajazd i Restauracja Kmicic w Kraśniku zaprasza gości, którzy chcą spędzić miło czas w niezwykłym miejscu. Przepiękne wnętrza naszego zajazdu i restauracji sprawią, że każdy pobyt u nas będzie przyjemnością.

Kompleks noclegowo- restauracyjny został usytuowany przy głównej trasie Lublin- Rzeszów, Sandomierz, Tarnobrzeg, Ostrowiec Świętokrzyski i Kielce co sprawia, że dojazd jest niezwykle łatwy Zajazd jest na tyle oddalony od zgiełku ulic, że z pewnością otrzymają Państwo chwilę wytchnienia i odprężenia podczas pobytu u nas. Oferujemy Państwu 50 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach typu studio.
Zajzd i Restauracja Kmicic w Kraśniku otwarty jest na potrzeby przedsiębiorców, turystów ale także mieszkańców. Nasz zajazd to idealne miejsce do organizacji przyjęcia weselnego, imprezy rodzinnej lub konferencji biznesowej. Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwie klimatyzowane sale konferencyjno- bankietowe mieszczące do 160 osób mniejsza i 240 osób sala większa.

Gwarantujemy organizację imprez na najwyższym poziomie. Wspaniałe wnętrza, wyśmienita kuchnia i profesjonalna obsługa sprawią, że goście na długo będą pamiętać Wasze przyjęcie. Dodatkowymi atutami są przede wszystkim przepiękny ogród wokół zajazdu, duży monitorowany parking oraz plac zabaw dla najmłodszych gości. Nasz zajazd jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W nasze progi zapraszamy także rodziny z dziećmi. Oferowane menu jest w pełni dopasowywane do gustów naszych gości. Nasz szef kuchni przygotowuje także menu dla wegan i wegetarian.

Niezwykle miło nam będzie gościć Państwa w naszych progach. Miła, uśmiechnięta i profesjonalna obsługa udzieli Państwu szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas usług.

 

 

 

 

plansza informacyjna PFR poziom

kmicic_b

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020
Oś priorytetowa IV ENERGIA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU
Działanie 4.2 Produkcja energii z OZE w przedsiębiorstwach

Tytuł Projektu: „Produkcja energii odnawialnej w ZAJAZD KMICIC Bożena Strugalska”.
Cel Projektu: Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez inwestycję w odnawialne źródła energii oraz ochrona i poprawa stanu środowiska naturalnego.
Planowane efekty: Efektem realizacji projektu będzie budowa 3-instalacji fotowoltaicznych: 2-ch instalacji o mocy 32,76 kW każda (w Zemborzycach Dolnych 62) oraz 1 instalacji o mocy 49,68 kW (Kolonia Tomaszowice 16 A) – instalacji służących do produkcji energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

 

STRUGALSKA BOŻENA ZAJAZD KMICIC, REDSTAR

Realizuje projekt dofinansowany

z Funduszy Europejskich

Wzrost konkurencyjności firmy Strugalska Bożena Zajazd Kmicic poprzez produkcję energii odnawialnej

Celem projektu jest: Podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa funkcjonującego w branży szczególnie dotkniętej przez pandemię COVID-19, poprzez inwestycję w odnawialne źródła energii oraz ochrona i poprawa stanu środowiska naturalnego

Dofinansowanie projektu z UE:
267 726,47 PLN

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na Pandemię Covid-19.

 

 

 

image002

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020

Działanie 15.1 : Wsparcie przedsiębiorstw w zakresie energetyki

RUNDA II – „Głęboka termomodernizacja”

Tytuł Projektu:

Poprawa efektywności energetycznej w STRUGALSKA BOŻENA ZAJAZD KMICIC

Cel Projektu:

Głównym CELEM projektu jest osiągnięcie wysokiej efektywności energetycznej przedsiębiorstwa.

Planowane efekty:

RZEDMIOTEM projektu jest termomodernizacja obiektu SPA w miejscowości Tomaszowice. Głównym CELEM projektu jest osiągnięcie wysokiej efektywności energetycznej przedsiębiorstwa. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez realizację następujących działań:

1. Ocieplenie ścian zewnętrznych

2. Ocieplenie dachu

3. Wymiana okien

4. Modernizacja oświetlenia

5. Modernizacja instalacji cwu – montaż kolektorów słonecznych

6. Modernizacja instalacji c.o. – montaż powietrznej pompy ciepła

7. Modernizacja instalacji wentylacji mechanicznej